СУХІ БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ

92.00 грн./шт

Застосовується для кріплення облицювання стін і підлоги з керамічних, кам'яних кам'яно-керамічних плиток усередині і зовні будівлі. Рекомендується застосовувати КЛЕЙ-ЦЕМЕНТ там, де потрібна підвищене схоплення  розчину, наприклад при кріпленні плиток більш…..

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш С-25 застосовується для кріплення облицювання стін і підлоги з керамічних, кам’яних кам’яно-керамічних плиток усередині і зовні будівлі. Рекомендується застосовувати КЛЕЙ-ЦЕМЕНТ там, де потрібна підвищена схвативаемость розчину, наприклад при кріпленні плиток більш ніж 30 × 30 см, плитки на підлоги, що обігріваються, балкони, тераси, зовнішні сходи, збірні бетонні конструкції.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Час використання – до 5 годин.

Температура основи – від 00С до 400С.

Експлуатація – після 72 годин (при застосуванні в системі обігріву підлог витримка не менше 14 діб).

Рекомендований шар – 30-10 мм.

Морозостійкість – 50 циклів.

Витрата – близько 8 кг / м2 при товщині шару 5 мм.

Пропорція з водою – 0,5 л / кг суміші.

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Основа повинна бути рівною, очищеною від жирних матеріалів, вологовміст підстави менше 2% (для цементних підстав) і менше 0,5% (для гіпсових підстав). Витримка підстав: штукатурка, цементні підлоги – більше 20 днів, бетон – 6 місяців, гіпсова штукатурка – 7 днів. Перед початком робіт підстави слід попередньо зволожити. Ніздрюватий бетон, гіпсову штукатурку і ДСП слід заґрунтувати.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш змішати з чистою водою в пропорції 0,5 л / кг до отримання однорідної маси. Викласти на підготовлену основу лопаткою або шпателем. У разі укладання плиток зовні і в приміщеннях, схильних до відсиріння і заморожування слід наносити шар розчину на плитку. Плитки попередньо не замочуйте. Коригування укладання можна проводити протягом 10 хвилин. Плитку слід укласти протягом 15 хвилин з моменту покриття підстави розчином.

ПРИМІТКА

Роботи слід виконувати при температурі від + 50С до + 300С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 200С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися.

Зберігання.

У сухому приміщенні у фірмових мішках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виробництва

Немає відгуків на товар

Leave a Reply