АНТИОЖЕЛЕДНІ РЕАГЕНТИ

Showing all 12 results

У зимові періоди неможливо забезпечити нормальний догляд за дорожнім покриттям без застосування спеціальних речовин, які називаються протиожеледні реагенти. Купити їх за оптимальною ціною, можна в Інтернет – магазині http://budchem.com.ua/. Вони забезпечують не тільки нормальне пересування автомобілів і пішоходів, а й полегшують прибирання снігу під час рясних снігопадів і відлиги.

Ви знайдете і підберете сучасні антиожеледні реагенти таких сучасних фірм як EJIK, TOR, АЙСМЕЛТ ICEMELT, БІШОФІТ і інші.

Види  й принцип дії протиожеледних реагентів

Існує два найбільш популярних видів  протиожеледних реагентів: рідкий і твердий. Головним їх відмінністю є в першу чергу погодні умови, при яких вони використовуються. Так, в суху погоду більш доцільно застосовувати рідкі речовини. Під час сльоти найкращим вибором стане твердий реагент протиожеледний.

При взаємодії з крижаною поверхнею, реагент починає активно виділяти тепло, завдяки чому і розтоплюють лід. Варто відзначити, що дані речовини, на відміну від інших видів протиожеледних засобів, мають одну важливу особливість. Розтоплена маса має температуру, яка значно нижча за температуру замерзання води, завдяки чому, навіть при значному зниженні температури повітря, нового льодоутворення не відбувається. Варто зазначити, що цю особливість мають тільки ті протиожеледні реагенти, які можна купити тільки в спеціалізованих компаніях, таких як “ВСВ Плюс”.

Основні вимоги до протиожеледних реагентів

Наш магазин будівельної хімії працює тільки безпосередньо з постачальниками високоякісних реагентів. Саме тому весь наш асортимент повністю сертифікований, і має всі необхідні документи, що підтверджують його якість. Всі реагенти від ожеледі, відповідають наступним вимогам:

  • Знижують граничну межу замерзання води при мінусових температурах.
  • Швидко входять в реакцію з крижаними  й сніговими накопиченнями.
  • Не завдають шкоди зеленим насадженням.
  • Не руйнують дорожнє і тротуарне покриття.
  • Є повністю нешкідливими для здоров’я людини, і екологічно чистими для навколишнього середовища.

Кожен протиожеледний реагент з нашого каталогу, повністю відповідає всім вимогам, завдяки чому активно використовується як дорожніми службами України, так і приватними компаніями по догляду за дорожнім покриттям.
особливості застосування

Хоч те, що всі протиожеледні речовини є повністю безпечними, необхідно дотримуватися обережності при їх використанні. В першу чергу це стосується дозування і кліматичних умов кожної області.

При перевищенні необхідної дози, реагент може завдати шкоди не тільки гумі автомобілів або дорожнього покриття, а й здоров’ю людини. Саме тому ми вкрай рекомендуємо підходити до застосування таких речовин відповідально. Крім цього, необхідно грамотно підходити до вибору реагентів, які будуть використовуватися в лісопарковій зоні.

Правильне і безпечне використання, має на увазі дотримання деяких умов. Стандартне дозування не повинно перевищувати 35-100 г / м², це як правило залежить від товщини льоду і температури повітря. Чим нижче температура і вище товщина льоду, тим більше розчину необхідно використовувати, але не більше ніж 100 г/ м².

Де замовити?

Інтернет – магазин будівельної хімії, матеріалів і устаткування, дає можливість купити протиожеледні реагенти, ціна яких прийнятна абсолютно для кожного. Завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо з виробником таких речовин, продаж здійснюється не тільки в роздріб, а й оптом. Крім цього, для економії вашого часу, існує безкоштовна доставка товарів в будь-який регіон, по всій території країни.

Хочемо зазначити, що на http://budchem.com.ua ви зможете придбати візок розподільник, за допомогою якого ви з легкістю розсієте швидко і рівномірно протиожеледний матеріал на пішохідних і автомобільних дорогах і тротуарах.