Антиожеледний реагент швидкої дії TOR

40.00 грн./шт

Продукт швидкої дії TOR ™, виготовлений на основі чистого хлористого кальцію. Призначений для швидкого видалення льоду,який утворився. Виробляється в гранулах округлої неправильної форми. Робоча температура до -31 С. Будучи гігроскопічним, вбирає вологу з повітря, виділяючи при цьому тепло, розчин негайно починає руйнувати лід і зв'язок льоду з поверхнею. Ефект помітний вже протягом 10 хвилин після застосування.

Фасовка – глечик з дозатором 4кг.

Антігололеднимі реагент швидкої дії TOR
Продукт швидкої дії TOR ™, виготовлений на основі чистого хлористого кальцію. Призначений для швидкого видалення утворився льоду. Виробляється в гранулах округлої неправильної форми. Робоча температура до -31 С. Будучи гігроскопічним, вбирає вологу з повітря, виділяючи при цьому тепло, розчин негайно починає руйнувати лід і зв’язок льоду з поверхнею. Ефект помітний вже протягом 10 хвилин після застосування.

Фасовка – пляшка з дозатором 4 кг.
ТОR швидко і ефективно руйнує сніговий накат і лід, починаючи з поверхні, а потім, зробивши роботу, йде відсипатися. ТОR – хороший помічник в дорозі, коли колеса прослизають на льоду, коли ганок заледеніло, а по ньому хочеться негайно пройтися – у всіх випадках, коли лід потрібно прибрати дуже швидко і його не так багато. Це продукт швидкого дії.
Принцип дії: протиожеледних матеріал при контакті з льодом і вологою повітря розчиняється з виділенням тепла і починає плавити лід. Гранули спеціальної форми краще утримуються на оброблюваної поверхні, глибше і швидше проникають в товщу льоду. Утворений розчин руйнує зчеплення льоду з покриттям, що полегшує прибирання льоду і снігу.

Пляшка
Розрахований на площу обробки до 70 кв. м.
Глечик з кришкою-дозатором 4 кг.
Технологічна упаковка призначена для багаторазового застосування.

Призначений для прибирання льоду і запобігання утворенню ожеледиці в місцях використання:
• пішохідні доріжки з твердим покриттям – асфальт, плитка, бетон
• під’їзні шляхи для автотранспорту,
• внутрішньодворові території
• сходові сходи, пандуси

Діє при контакті з льодом і снігом.
Склад: Гранульована композиція високочистих хлористого кальцію (CAS # 010043-52-4), хлористого натрію (CAS # 007647-14-5) і інгібітору корозії.
Не містить важких металів, інших шкідливих для людей і тварин домішок. Не утворює токсичних сполук у повітрі і стічних водах.
Пожежо- та вибухобезпечний.

Немає відгуків на товар

Leave a Reply