ФІБРА

Showing all 4 results

Фібра для бетону – Фіброволокно

Фібра для бетону (фіброволокно) – це речовина, яка додається до складу бетону для збільшення його міцності. Матеріал стає вогнестійким і стійким до підвищених температур. Крім того, збільшується термін служби.

Структура включає в себе безліч мікроскопічних волокон, з’єднаних один з одним. Аналогічна структура використовується при виробництві залізобетону.

Для того, щоб розібратися в основних перевагах, слід розглянути основні властивості. Прямо зараз Ви можете придбати фіброволокно і досягти необхідного армування бетону. Крім того, заливка буде стійкою до механічних впливів.

Основні компоненти фіброволокна

Існує базальтова, поліпропіленова, скляна, металева і сталева основа. Для перемішування не потрібно використовувати спеціалізовану техніку. Досить застосувати звичайну бетономішалку. Що стосується середньої витрати матеріалу, то він в середньому становить 0,5-1 кг на кожен кубічний метр.

Якщо Вам потрібна фібра для бетону, то обов’язково придивіться до асортименту у нас на сайті. Чому вам слід придивитися до даного магазину? Нами пропонуються матеріали високої якості. Такі, які допоможуть досягти необхідних характеристик бетону. Відразу ж можна зробити покупку, необхідно тільки заповнити заявку. Якщо у вас виникнуть питання, то фахівці обов’язково вам допоможуть.

Якщо вам потрібна фібра купити Київ, то ви навряд чи зможете відшукати аналогічні пропозиції у аналогічних магазинів. Хочете отримати більш детальну інформацію про товар? В такому випадку просто перейдіть в картку з товаром. Тут буде представлено стислий опис, тара, в якій здійснюється поставка. Також вказані вимоги, яким відповідає нерв.