ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БЕТОНУ

Showing all 2 results

В наслідок того, що бетон має пористу структуру, він володіє досить високим рівнем поглинання вологи. Якщо не вживати ніяких заходів з гідроізоляції, то з часом технічні характеристики бетонної поверхні сильно погіршуються, що призводить до багатьох проблем. Тому, коли необхідна гідроізоляція бетону, краще купити та використовувати спеціальні суміші, які мають цілу низку переваг, і здатні захистити бетонну поверхню на довгі роки.

Перевага гідроізоляційної суміші

Проникаючі суміші для гідроізоляції бетону, значно краще, ніж інші варіанти (покриття поверхні рулонами або використання обмазувальних матеріалів). В першу чергу, це підтверджується довговічністю, яка прирівнюється до терміну експлуатації самих будівель. Другою причиною, чому бетонна гідроізоляція набагато краще інших матеріалів, це можливість її застосування на конструкціях будь-яких типів, як зовні, так і всередині будівлі. Крім цього, суміш типу “Гідротрон”, також володіє рядом інших переваг:

  • Простий спосіб нанесення і приготування.
  • Морозо- і пожежостійкість.
  • Повністю екологічно чистий матеріал.
  • Після обробки нема потреби наносити додаткові гідроізоляційні матеріали.
  • Ущільнення поверхні та усунення різних тріщин.

Важливо також зазначити, що такі добавки для бетону, дозволяють поверхні дихати, що запобігає появі цвілі та грибкових утворень.

Галузь застосування

Захист та гідроізоляція бетонних поверхонь, є вкрай важливими процедурами для його довговічності, і це стосується всіх галузей людської діяльності без винятку. Тому такі суміші в першу чергу, активно використовують при будівництві будинків, починаючи від фундаменту, і закінчуючи стінами та бетонними конструкціями покрівлі. Також, подібні суміші використовують в місцях впливу на бетонні конструкції агресивного середовища (морська вода, нафта, кислоти, гази та ін.)

Оскільки гідроізоляція по бетону володіє сильними зміцнюючими властивостями, її використовують при реконструкції мостів, залізобетонних опор, фундаментів і окремих елементів будівель, які після, здатні прослужити ще кілька десятків років.

Чому необхідно використовувати тільки якісні гідроізоляційні суміші?

Серед усіх типів гідроізоляційних сумішей, найкраще себе проявили сухі розчини “Гідротон” і “Гідротон-Д”, саме вони володіють всіма перевагами та здатні значним чином зміцнити та   захистити бетон.
Підроблені та неякісні розчини, на практиці показали свою низьку ефективність. Погана гідроізоляція або слабке проникнення в пори бетону, з часом, призводить до цілого ряду проблем (відшаровування штукатурки, вогкість в приміщенні, руйнування металевої арматури всередині бетонних конструкцій). Крім цього, тільки професійні суміші здатні забезпечити високу довговічність бетону.

Де замовити?

Високоякісна гідроізоляція для бетону, купити яку можна в Інтернет – магазині будівельної хімії за найбільш вигідною ціною, є надійним засобом захисту будь-якої бетонної поверхні. Ми вже багато років є лідером в Україні з продажу проникаючої гідроізоляції, завдяки чому з нами співпрацюють великі будівельні компанії, а якість нашого товару перевірено роками.
Варто відзначити, що, крім гідроізоляційних сумішей, у нас ви також можете придбати:

Ми володіємо найбагатшим вибором з будь-якого асортименту, а також здійснюємо доставку будь-якого товару з магазину.

Фахівці http://budchem.com.ua з радістю проконсультують покупців у виборі даного товару і допоможуть з доставкою.