Невибухова руйнівна речовина НРР-80 (Тихий вибух)

1,050.00 грн./шт

Ефективно застосовується для спрямованого руйнування всіх видів гірських порід, включаючи розбирання негабаритів, пасеровку, відділення блоків від масивів і      т. д., бетонних, залізобетонних, кам’яних і т.п. об’єктів.

Невибухова руйнівна речовина «НРР-80»

(Двокомпонентна) ТУ У БВ. 2. 7. 00030937

ЗАСТОСУВАННЯ
НРР-80 ефективно застосовується для спрямованого руйнування:
• Всіх видів гірських порід, включаючи розбирання негабаритів, пасеровку, відділення блоків від масивів і т. Д .;
• Бетонних, залізобетонних, кам’яних і т. П. Об’єктів.
Температура руйнується об’єкта повинна бути в інтервалі від -10 º С до + 35ºС.
Руйнування проводиться без шуму, розльоту осколків, вібрації та газових викидів, не супроводжується сейсмічними впливом на поруч стоять об’єкти.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАТЕРІАЛУ

НРР-80 являє собою порошкоподібний матеріал на основі оксиду кальцію і володіє лужними властивостями. Матеріал є матеріали, що пилять, що не пальним, що не вибухонебезпечним, кольору від білого до сіро-жовтого з різними відтінками. Тиск розширення становить 80-120 Мпа (800-1200 кг / см кв.) Витрата сухої речовини на 1 погонний метр шпуру Ø40 мм складає 1,50 кг.

Приготування робочої суміші

Приклад приготування з 6 кг порошку:
– у відро ємністю 10-12 л вливають 1,9 – 2,0 л води, в яку додають ретельно Переміщених пластифікатор СП-6 в кількості 100-240 мл, після чого отриману суміш збовтують. У готовий розчин при постійному перемішуванні малими порціями засипають 6 кг порошку НРР -80.
При необхідності приготування інших кількостей суміші, кількість компонентів змінюється у відповідній пропорції.

УВАГА! – Ретельно відміряйте необхідну кількість води від взятої маси порошку НРР-80. Воно не повинно перевищувати 30 – 34%. В іншому випадку тиск розширення різко знижується.
– температура води для замішування НРР-80 в літній період повинна складати від 10 С до 20 ° С; в зимовий період від 20ºС до 50ºС в залежності від температури руйнуючого об’єкта.

Буріння

В руйнується об’єкті буряться шпури діаметром 25 – 45 мм. Діаметр шпуру і крок останніх визначається фізико-механічними властивостями руйнується матеріалу, а також вимогами до габаритів відокремлюваних частин. Чим більше діаметр шпуру і його глибина, тим більше розвивається тиск розширення. Глибина шпуру повинна становити від 70 до 100% необхідної глибини руйнування в залежності від властивостей міцності і пластичності руйнується матеріалу.

УВАГА! – Відсутність в руйнується об’єкті трьох вільних пересічних поверхонь вимагає додаткових технологічних заходів;
– Виконання замкнутих приямків і поглиблень вимагає спеціальних технологічних заходів і обладнання;
– Руйнування об’єктів малої товщини (- Збільшення діаметра шпуру і зменшення його глибини призводить до небезпеки викиду робочої маси НРР-80 зі шпуру.

Заповнення шпурів

Після приготування робочої суміші остання заливається в шпури до їх повного заповнення. Час роботи з готовою порцією маси не повинна перевищувати 10-15 хв.
Шпури перед заливкою відчищаються від пилу і уламків шляхом продувки. Якщо в шпурі є вода її необхідно видалити. При високому водопоглинанні руйнується матеріалу (старий бетон, тріщинувата гірська порода) шпур попередньо заповнюється водою, але перед заливкою в нього робочої маси НРР-80 вода видаляється.

УВАГА! Заповнені робочої масою НРР-80 шпури слід екранувати від атмосферних опадів і прямого нагріву сонячними променями.

ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати в сухому приміщенні на дерев’яних піддонах при температурі не вище 20ºС. Гарантійний термін зберігання – 6 місяців.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

• При проведенні робіт з НРР-80 необхідно надягати захисні окуляри, респіратор, рукавиці;
• При попаданні речовини на шкіру або в очі, необхідно негайно промити їх водою і звернутися до лікаря;
• Категорично забороняється заглядати в шпури, т. К. При порушенні правил приготування НРР-80 можливий мимовільний викид суміші з шпуру.

Вищенаведені дані є керівництвом по застосуванню.
Оскільки саме виробництво робіт перебувати поза нашим контролем, наша відповідальність обмежується якістю поставленого товару.

 

 

Немає відгуків на товар

Leave a Reply