СУХІ ПІГМЕНТИ

Showing 1–18 of 41 results

Пігменти, що застосовуються в будівельних роботах, є порошкові суміші різних кольорів, складів. Використовуються для додання фарбам особливих властивостей, які покращують їх експлуатаційні якості. В Інтернет – магазині http://budchem.com.ua можна купити пігмент барвник для бетону, ціна якого конкурентна, доставка по всіх регіонах України. Промисловість випускає різні порошки, об’єднані загальною назвою будівельні пігменти.

У магазині будівельної хімії фірми ВСВ Плюс є значний вибір різних пігментів, таких як: натуральні (в фарбу синю і зелену), фарбувальні (в фарбу білу і жовту), органічні (в фарбу чорну і коричневу).

Види пігментних добавок

Серед товарів представлених виробниками кольорових сильно-подрібнених порошків, пігменти поділяються на такі види:

 • органічні;
 • штучні;
 • мінеральні;
 • природні.

Речовини можуть бути малорозчинними / нерозчинні в воді або органічних рідинах. Мають здатність надавати кінцевого продукту фарбування, специфічні властивості. При додаванні в бетонні розчини змінюються в позитивну сторону їх параметри. Спеціалізований порошок, фарбувальний пігмент для бетону купити сьогодні можна на сайті http://budchem.com.ua, безпосередньо у виробника. Пігменти надають складам:

 • різноманітну колірну гаму;
 • непрозорість;
 • покращують властивості;
 • продовжують періоди експлуатації оброблених поверхонь, бетонних виробів

Особливості пігментів

За своїм складом пігментні суміші різних типів мають відмінні характеристики. Кожна з них володіє певним  кольором, специфічними властивостями. Але серед особливостей є загальні параметри, властиві всім речовинам цього типу. Матеріал сухий пігмент в бетон будівельний володіє наступними характеристиками:

 1. Світлостійкість, несприйнятливість до впливу променів світла;
 2. Покриття: витрата порошку на м²;
 3. Атмосферо стійкість, здатність зберігати первинні властивості при впливі зовнішнього середовища;
 4. Тонкість помелу: розміри частинок в складах порошків;
 5. Здатність фарбувати, дозволяє надавати свій колір;
 6. Протидія агресивних середовищ, що дозволяє зберігати властивості при впливі хім. реагентів;
 7. Вогнестійкість, здатність без руйнування, зміни кольору витримувати високі температури.
 8. Антикорозійність, протидія зміні властивостей металів.

Щоб поліпшити якісні характеристики розчину і досягти необхідного рівня, необхідно використовувати сухі пігменти для бетону, сучасні фарби від надійних виробників і постачальників.

Де вигідно придбати

Пропозицій від постачальників пігментів безліч. Але сьогодні не рідкість, коли торгують підробленими будматеріалами. Адже нетямущим користувачам дуже важко розібратися в якості, складі суміші.

«ВСВ Плюс» пропонує клієнтам високоякісні товари для будівельних робіт. В асортименті залізно окісний пігмент, призначений для поліпшення якості бетону. Товар може використовуватися для виробництва тротуарної плитки різної кольорової гами. Декоративний відтінок дає можливість створювати дизайнерські композиції з різних елементів плитки.

Спеціальна технологія виробництва сумішей широко використовується багатьма виробниками. Підприємство «ВСВ Плюс» надає будівельні пігменти, які можна замовити он-лайн  або по телефоном  +38-067-750 20 37 з консультацією професіоналів і доставкою по Україні. Індивідуальні преференції  гуртовим  покупцям будівельної хімії, знижки постійним клієнтам дозволять економічно доцільно витрачати бюджет, прибутково вести бізнес-діяльність.