ПЛАСТИФІКАТОРИ

Showing all 11 results

Пластифікатори для бетону

Високі темпи розвитку технологій виробництва будматеріалів вимагали вдосконалення якостей сумішей і розчинів для будівельних робіт.

В результаті, виникли сучасні штукатурні розчини без використання вапна, вдалося домогтися збільшення міцності бетонних сумішей при мінімальних витратах, стали можливими заливка і викладка фундаменту при мінусовій температурі, з’явилися будівельні розчини з підвищеними гідроізоляційними властивостями, чого домоглися завдяки добавці в будівельні розчини різних елементів (пластифікаторів) .

З метою збереження міцності і посилення адгезії суміші використовують пластифікатор, розчин, що володіє набагато кращими властивостями, ніж вапно.

Отже, пластифікатор здатний: знизити деформацію при усадках; не викликати корозію арматури; мінімізувати кількість відколів, тріщин; збільшити пластичність і міцність суміші; дати можливість працювати з розчином при температурі -2 градуси; зменшити водопроникність.

Компанія «ВСВ Плюс» в розділі пластифікатори, пропонує своїм клієнтам великий вибір пластифікаторів Миколаїв: Color Flash, Lav Mix, Суперпластификатор Гленіум, Поліпласт-ВІБРО (для преса), Суперпластифікатори для гіпсу, для бетону і інші найменування пластифікаторів.