Суперпластифікатор Гленіум 430 Glenium 430 (рідкий)

3,270.00 грн.21,800.00 грн./шт

Glenium® ACE 430 Zero Energy System – нове покоління суперпластифікаторів на основі полікарбоксилатного ефіру для залізобетонних конструкцій і виробів.

Clear
Код товару: N/A
Категорiя:

Glenium® ACE 430
Zero Energy System – нове покоління суперпластифікаторів на основі полікарбоксилатного ефіру для залізобетонних конструкцій і виробів.

Опис продукту
Хімічна добавка Glenium® ACE 430 являє собою водний розчин полікарбоксилатного ефіру певного складу і конфігурації.

Області застосування
Система АСЕ – Admixture Controlled Energy – Оптимізація контролю енергії, керована добавками.
Glenium® ACE 430 рекомендується для приготування високорухливих бетонних сумішей, призначених для виробництва залізобетонних конструкцій і виробів з високою міцністю на заводах збірного залізобетону, при виробництві самоущільнббчого бетону, для безвібраційних формування виробів.

Можливості та переваги
Glenium® ACE 430 забезпечує отримання бетонних сумішей з високими показниками рухливості і значеннями ранньої і кінцевої міцності, що дозволяє отримувати високоякісні бетонні вироби і сприяє зниженню витрат на виробництво виробів.
Система Zero Energy була розроблена з метою раціоналізації процесу виробництва бетонних збірних елементів.
– Отримання бетонних сумішей з високою рухливістю, міцністю і щільністю при зниженні водо-цементного відношення. Дозволяє скоротити тривалість і (або) температуру обробки виробу, що призводить до економії енергоресурсів і знижує витрати на теплову обробку виробів, а також збільшення оборотності форм і кількості продукції, що випускається.
– Поліпшення якості поверхні виробів Дозволяє скоротити час вібраційної обробки бетонної суміші при формуванні виробів або повністю відмовитися від неї, що забезпечує скорочення енерговитрат на даний процес, а також зниження шумового і вібраційного впливу.

Механізм дії
Механізм дії Glenium® ACE 430 заснований на швидкої адсорбції молекул добавки на поверхні частинок цементу.
Молекули добавки приймають таку конфігурацію на поверхні цементної частинки, що не перекривають всю поверхню, тим самим, забезпечуючи доступ води до поверхні для гідратації, створюють стерическое (просторовий) ефект. Це призводить до більш інтенсивному протіканню реакції гідратації, що забезпечує більш інтенсивне виділення тепла і сприяє швидшому наростанню міцності. При цьому поліпшуються реологічні властивості суміші, знижується в’язкість і водо-цементне відношення.

Рекомендації щодо застосування
Добавку слід додавати в бетонну суміш разом з водою для замішування (переважно з останньої третю води).
Не можна додавати в суху суміш!
Найкращий ефект спостерігається, коли добавка вводиться в бетонну суміш після додавання всієї води, необхідної для замішування, і достатнього перемішування.
У будь-якому випадку необхідно забезпечувати достатній час перемішування після введення добавки.

Технічні дані
Зовнішній вигляд Рідина коричневого кольору
Щільність (при 20 ° C) 1,04 – 1,08 г / куб.с
pH (при 20 ° C) 4-7
Максимальний вміст хлоридів ≤ 0,01%
Максимальний вміст лугів <0,6% (Na2O-еквівалент)

Дозування
Рекомендоване дозування 0,2 – 3% від ваги цементу. Точна кількість добавки слід підбирати в лабораторії шляхом проведення пробних змусив.

Сумісність
Glenium® ACE 430 сумісний з регуляторами в’язкості RheoMATRIX®100, Glenium®Stream, з повітроутягувальними добавками серії Micro Air®, з суспензією МІКРОСІЛІКА®.
Glenium® ACE 430 несумісний з пластифікаторами серії Rheobuild®.

Упаковка
Glenium® ACE 430 поставляється в 1000 кг контейнерах, 220 кг бочках, 25 кг каністрах.

Термін придатності
Мінімальний термін придатності – 12 місяців при зберіганні у відповідності з інструкцією виробника в закритій оригінальній упаковці.

Умови зберігання
Зберігати при температурі від +5 C, в закритій ємності, уникати потрапляння прямих сонячних променів, захищати від високих температур. Невідповідність рекомендованим умовам зберігання може призвести до передчасного пошкодження упаковки або зміни властивостей продукту.

Запобіжні заходи і транспортування
Спеціальних вимог щодо використання продукту не передбачено. Рекомендується використовувати захисні рукавички. При попаданні на шкіру промити водою. Не допускати попадання на слизові оболонки, при попаданні промити великою кількістю води. Glenium® ACE 430 незаймистий і нетоксичний продукт, тому не існує спеціальних рекомендацій для транспортування.

Additional information

упаковка

200л, 30л

Немає відгуків на товар

Leave a Reply