СПОВІЛЬНЮВАЧІ

Showing the single result

Сповільнювачі твердіння (тужавлення) бетону

Для забезпечення максимальної надійності конструкції і безперервного бетонування на допомогу можуть прийти сповільнювачі схоплювання. Відразу слід зазначити те, що спочатку при додаванні даних речовин, міцність конструкції буде помітно менше. Але вона перевищить середні показники вже через 28 днів. Так що можете не переживати з приводу безпеки.

Якщо подивитися на інші властивості, то ви помітите те, що кристалічна решітка матеріалу стала більш рівномірною і міцною. Так що сповільнювачі схоплювання бетону є незамінною річчю на будівельному майданчику. Готовий розчин можна буде зберігати протягом 5 годин. Правда слід попередньо прочитати інструкцію. Справа в тому, що підвищений вміст сповільнювач призведе до того, що конструкція дійсно виявиться досить ненадійною.

Де найкраще купити сповільнювачі?

Компанія «ВСВ Плюс» пропонує широкий вибір якісної продукції від перевірених компаній. Так що ви можете не переживати з приводу безпеки будівництва і відповідності бетону необхідним нормам.

Замовити сповільнювач максимально просто, впорається навіть людина, яка далека від сучасних технологій. Виникли будь-які питання? Тоді обов’язково задавайте їх фахівцям магазину, вони обов’язково на все дадуть відповідь, дадуть компетентну консультацію, тому ви не будете розчаровані співпрацею.

Ми пропонуємо низьку вартість і високу якість. Навряд чи ви зможете відшукати що-небудь подібне у конкурентів. Замовлення можна оформити в необхідному для вас об’ємі.